Summer Dreams
Summer Dreams

Kompleks Summer Dreams położony jest w centralnej części największego kurortu południowego wybrzeża Bułgarii- Słonecznego Brzegu. Jest bardzo korzystnie usytuowany, w pobliżu pięknej piaszczystej plaży i przystanku autobusowego, z którego można łatwo dojechać do najstarszego miasteczka Bułgarii- Nessebaru z wieloma miejscami godnymi zobaczenia.

Zamieszkujący kompleks wczasowicze bardzo sobie chwalą możliwość korzystania z pięknego basenu wraz z dostępnymi dla każdego leżakami i parasolami, również brodzika dla małych dzieci, a także bliskość dużego supermarketu. Kompleks ma zapewnioną całodobową ochronę, także recepcja jest czynna przez cały dzień, do dyspozycji gości są kawiarenka internetowa, restauracja i sklepik z pamiątkami.

Apartamenty w kompleksie Summer Dreams to spełniające najwyższe wymagania i standardy komfortowe mieszkania, do których Bułgaria już przyzwyczaiła odwiedzających ją turystów. Są bardzo wygodnie urządzone, przestronne, w pełni wyposażone w meble i sprzęt kuchenny w aneksie, z balkonem i klimatyzacją. Dzięki temu wczasy w tym miejscu muszą należeć do udanych, zwłaszcza, że wybrzeże czarnomorskie zapewnia nieprzerwaną piękną pogodę, pełną słońca, a woda morska w tym rejonie jest zawsze ciepła, za to z falami, co zachęca do kąpieli nawet te osoby, które nie potrafią pływać.

Ze względu na bliskie położenie od centrum Słonecznego Brzegu wszelkie atrakcje w tym wyjątkowo pełnym atrakcji kurorcie są na wyciągniecie ręki. Wieczorami można się udać na degustację wspaniałych lokalnych potraw z musaką i szopską sałatką, a amatorzy bułgarskich trunków, świetnych likierów i win lub koniaków również znajdą na pewno coś dla siebie.