Nessebar Fort Club
Nessebar Fort Club

Kompleks położony jest na terenie Słonecznego Brzegu, w okolicy parku wodnego. Znajduje się w zachodniej części kurortu, kilkaset metrów od piaszczystych plaż. Ośrodek pełen jest zieleni, powierzchnia terenów zielonych wynosi powyżej 15 000m2, pełna drzew i kwiatów. Osoby przebywające na terenie kompleksu będą czuć się komfortowo w relaksującej atmosferze, w otoczeniu wody, skalnych ogrodów i widokami przepełnionymi zieloną przestrzenią. Dodatkową zaletą jest sąsiedztwo rezerwatu „Kalinata”. Miłośnicy przyrody będą mogli cieszyć się bliskością pięknych lasów. I choć nie jest to tak ekskluzywna oferta jak willa z basenem Hiszpania proponująca na wakacyjny wypoczynek, to kwatery w kompleksie Nessebar Fort Club zapewniają wysoki standard, liczne dodatkowe usługi o wysokiej jakości i komfortowy wypoczynek.

Wszystkie apartamenty mają widok na basen znajdujący się w centrum ośrodka i okoliczne góry. Nessebar Fort Club to kompleks z wielkimi przestrzeniami, a jednocześnie jest tu wiele dodatkowych udogodnień- trzy restauracje z kuchnią włoską, śródziemnomorską oraz owocami morza, bar, kawiarnia, baseny dla dorosłych i dzieci, sklepy, sauny, place zabaw dla dzieci, kort tenisowy, kafejka internetowa, wynajem aut, parking.

Park wodny oferuje atrakcje dla osób w każdym wieku, znajdują się tu różne bary i restauracje. Rodzice mogą odpocząć, nie martwiąc się o bezpieczeństwo swych dzieci bawiących się na basenie czy zamku na wodzie.

Nessebar Fort Club to kompleks o idealnej lokalizacji na wybrzeżu Morza Czarnego i charakteryzujący się wysoką jakością. I podobnie, jak apartamenty Elenite oferuje liczne, dodatkowe atrakcje. Na terenie ośrodka przygotowano następujące udogodnienia:

3 restauracje- kuchnia włoska, śródziemnomorska i owoce morza
bar
kawiarnia
baseny dla dorosłych i dzieci z ratownikami
sklepy
siłownia
sauna
salon piękności
centrum medyczne
centrum dentystyczne
place zabaw dla dzieci
kafejka internetowa
ogród pełen drzew, kwiatów i zielonej trawy
studio masażu
parking
wynajem aut
pole golfowe z 15 dołkami
korty tenisowe
boisko do piłki nożnej