Privilege Fort Beach to kompleks apartamentowy znajdujący się w miejscowości Elenite przy plaży zwanej „Robinson”. Ośrodek posiada prywatne wejście na plażę. Położenie u podnóża pasma górskiego z jednej strony oraz Morza Czarnego z drugiej zapewnia mikroklimat pozytywnie wpływający na samopoczucie. Z wielu apartamentów rozpościera się widok na morze, wzgórza lub basen. Na miejscu jest wiele udogodnień dla turystów poszukujących spokojnego miejsca na relaks z dala od miejskiego zgiełku.

W kompleksie Privilege Fort Beach dysponujemy apartamentami 2 pokojowymi, przeznaczonymi do zakwaterowania maksymalnie 5 osób i 3 pokojowymi, które mogą pomieścić maksymalnie 7 osób. Apartamenty są klimatyzowane, posiadają balkony (część z nich zapewnia widok na morze), są w pełni wyposażone i umeblowane. W kuchni oprócz podstawowego wyposażenia, takiego jak kuchenka, czajnik, kuchenka mikrofalowa czy lodówka, znajdują się również sztućce, talerze, garnki i szklanki.

Apartamenty w Privilege Fort Beach to idealne rozwiązanie zwłaszcza dla rodzin z dziećmi oraz osób szukających spokojniejszego miejsca przy samej plaży z dużą ilością atrakcji wodnych na terenie kompleksu. Zaledwie kilkuset metrów od ośrodka położony jest duży park wodny gwarantujący wyśmienitą zabawę zarówno dorosłym, jak i najmłodszym.

APARTAMENT 2 POKOJOWY
Przygotowany jest dla 4 osób (2 dorosłych + 2 dzieci), ale może zakwaterować 5 (2 dorosłych + 3 dzieci). Opłata za dodatkową piątą osobę wynosi 5EUR za 1 dzień. Opłata obejmuje miejsce do spania dla dodatkowej osoby oraz pościel, ręczniki i sztućce.

Apartament składa się z salonu (jest tu rozkładana sofa) z aneksem kuchennym, sypialni (łóżko dwuosobowe), łazienki, balkonu. Apartament jest klimatyzowany.

CENY:
czerwiec – 199zł / doba
lipiec i sierpień – 259zł / doba
wrzesień – 199zł / doba

APARTAMENT 3 POKOJOWY
Przygotowany jest dla 6 osób (4 dorosłych + 2 dzieci), ale może zakwaterować 7 (4 dorosłych + 3 dzieci). Opłata za dodatkową siódmą osobę wynosi 5EUR za 1 dzień. Opłata obejmuje miejsce do spania dla dodatkowej osoby oraz pościel, ręczniki i sztućce.

Apartament składają się z salonu (rozkładana sofa) z z aneksem kuchennym (w pełni wyposażony do przygotowywania posiłków), dwóch sypialni (jedna z łóżkiem dwuosobowym, druga z dwoma łóżkami jednoosobowymi), łazienki, dodatkowego WC, balkonu. Apartament jest klimatyzowany.

CENY:
czerwiec – 259zł / doba
lipiec i sierpień – 339zł / doba
wrzesień – 259zł / doba

DODATKOWE INFORMACJE
– Zapewniamy pościel i ręczniki. Wymiana jest możliwa przy pobytach dłuższych niż 14 noclegów.
– Za opłatą można skorzystać z kortu tenisowego na terenie kompleksu (niezbędna rezerwacja w biurze kompleksu).
– Parking strzeżony, położony obok kompleksu jest płatny (ok. 12BGN za 1 dzień)- wjazd samochodem na teren kompleksu nie jest możliwy. Tańsze miejsca parkingowe położone 100 m od terenu kompleksu, przy drodze i ogrodzone łańcuchami kosztują ok. 30BGN za 7 dni. Istnieje możliwość bezpłatnego zaparkowania samochodu na parkingu oddalonym o 1km od kompleksu.