Kompleksy apartamentowe Marina i Panorama są częścią wioski wakacyjnej Grand Resort, położonej w miejscowości Elenite. Ośrodek nastawiony jest głównie na turystykę rodzinną. Kompleks posiada własne, prywatne zejście na plażę. Posadowiony jest u podnóża pasma górskiego, a dzięki obecności morza, wytwarza się tu specyficzny mikroklimat sprzyjający wypoczynkowi. Marina Fort i Panorama Fort są położone przy samym morzu, a wiele apartamentów posiada widok na morze! W bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu znajduje się zatoka Robinson z piękną, piaszczystą plażą.

Zarówno Elenite, jak i sam kompleks oferują szereg udogodnień dla turystów szukających spokojnego miejsca na relaks w gronie rodzinnym z dala od miejskiego zgiełku.

W kompleksie Marina/Panorama dostępne mamy apartamenty 2 pokojowe (max. 5 osób) i 3 pokojowe (max. 7 osób). Wszystkie apartamenty są klimatyzowane, posiadają balkony, są w pełni wyposażone i umeblowane. W kuchni oprócz standardowego wyposażenia – kuchenka, czajnik, kuchenka mikrofalowa czy lodówka, są tu również sztućce, talerze, garnki i szklanki.

W odległości kilku kilometrów od ośrodka (bezpłatny minibus), w Elenite, znajduje się duży park wodny z ogromną ilością zjeżdżalni i basenów oraz wydzieloną sekcją dla najmłodszych dzieci.

APARTAMENT 2 POKOJOWY
Przygotowany jest dla 4 osób (2 dorosłych + 2 dzieci), ale może zakwaterować 5 (2 dorosłych + 3 dzieci). Opłata za dodatkową piątą osobę wynosi 5EUR za 1 dzień. Opłata obejmuje miejsce do spania dla dodatkowej osoby oraz pościel, ręczniki i sztućce.

Apartamenty 2 pokojowe składają się z salonu z z aneksem kuchennym (w pełni wyposażony do przygotowywania posiłków), sypialni (łóżko dwuosobowe), łazienki, balkonu. Apartamenty są klimatyzowane.

CENY:
czerwiec – 239zł / doba
lipiec i sierpień – 279zł / doba
wrzesień – 229zł / doba

APARTAMENT 3 POKOJOWY
Przygotowany jest dla 6 osób (4 dorosłych + 2 dzieci), ale może zakwaterować 7 (4 dorosłych + 3 dzieci). Opłata za dodatkową siódmą osobę wynosi 5EUR za 1 dzień. Opłata obejmuje miejsce do spania dla dodatkowej osoby oraz pościel, ręczniki i sztućce.

Apartamenty 3 pokojowe składają się z salonu z z aneksem kuchennym (w pełni wyposażony do przygotowywania posiłków), dwóch sypialni (jedna z podwójnym łóżkiem, druga z dwoma pojedynczymi), łazienki, dodatkowego WC, balkonu. Apartamenty są klimatyzowane.

CENY:
czerwiec – 309zł / doba
lipiec i sierpień – 359zł / doba
wrzesień – 309zł / doba

DODATKOWE INFORMACJE
– Zapewniamy pościel i ręczniki. Wymiana jest możliwa przy pobytach dłuższych niż 14 noclegów.
– Za opłatą można skorzystać z kortu tenisowego na terenie kompleksu (niezbędna rezerwacja w biurze kompleksu).
– Darmowy parking znajduje się obok kompleksu – wjazd samochodem na teren kompleksu nie jest możliwy.
– Leżaki przy basenach płatne – 1EUR za dzień, ale można korzystać np. ze swoich materacy.